DÁMSKA OBUV - SPORTLOOK.sk - strana 2

 
 
 
 
Filter
Filter
Cenová hladina
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 
Dámska obuv

Dámska športová obuv svetových značiek, v ponuke viac ako 1000 dámskych tenisiek, botasiek, či čižiem. Pre každú športovú, či voľnočasovú činnosť je kľúčová voľba správnej obuvy. Obuv veľa prezrádza o Vašej osobnosti. Kvalitná obuv, značkové tenisky urobia vždy ten správny dojem. Avšak popri estetických a reprezentačných účeloch športová obuv má v prvom rade praktické určenie. Z hľadiska použitia v našom eshope nájdete okrem voľnočasovej obuvy (botasky, šľapky, sandále, čižmy) aj obuv špecializovanú pre určté športy. Napr. futbalová obuv, basketbalová obuv, hádzanárska obuv, ale aj bežecká obuv, tenisová, fitnesová obuv, či outdoorová obuv, ktoré sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Kvôli extrémnej záťaži, pohodliu a zdravotným hľadiskám boli výrobcami vyvinuté špeciálne technológie, ktoré Váš tréning, trávenie voľného času, či bežné nosenie spríjemnia.

 
 


DÁMSKA OBUV

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Tenisky Adidas vhodné na každodenné nosenie.
103,83 € 122,15 €
Bežecké tenisky Under Armour
80,67 € 94,90 €
Tenisky Under Armour vhodné na každodenné nosenie.
58,01 € 68,24 €
Bežecké tenisky Under Armour
98,29 € 115,64 €
Štýlové tenisky Adidas striebornej farby vhodné na bežné nosenie.
57,20 € 67,30 €
Dámske tenisky Adidas ružovej farby ideálne na fitnesové aktivity v telocvični a voľný čas
44,11 € 51,89 €
Dámske tenisky vhodné na voľnočasové nosenie v mestskom prostredí
59,72 € 70,26 €
Dámske trendy tenisky ideálne na pohodlné vychádzky do mesta a na doplnenie outfitu. Vaše nohy sa budú cítiť ako v bavlnke vďaka pamäťovej penovej stielke, ktorá sa prispôsobí tvaru nohy.
59,72 € 70,26 €
Dámske našuchovačky z kolekcie Originals vhodné na bežné nosenie v mestskom teréne
65,06 € 76,54 €
Tenisky vybavené na efektívny fitnestréning a cvičenie na palubovke.
65,06 € 76,54 €
Štýlové tenisky Adidas bordovej farby s koženým zvrškom a pohodlnou funkčnou stielkou OrthoLite® Float.
46,93 € 55,21 €
Dámske bežecké tenisky
51,97 € 61,14 €
Bežecké tenisky s neutrálnym došľapom, ktoré disponujú odpruženou Cloudfoam penovou medzipodrážkou. Podrážka je vyrobená z moriadne odolnej gumy a je odolná proti nadmernému oderu.
57,20 € 67,30 €
Dámske tenisky určené obzvlášť na beh, využijete ich aj na iné športové aktivity a voľný čas
77,85 € 91,58 €
Tréningová obuv ideálna na fitnes, ktorá tlmí dopady a chráni tým kĺby.
39,07 € 45,97 €
Dámske bežecké tenisky, ktoré vďaka technológii BOUNCE™ navracajú energiu
65,06 € 76,54 €
Štýlové tenisky Adidas sivej farby s kvalitným koženým zvrškom vhodné na bežné nosenie.
90,94 € 106,99 €
Tenisky Adidas vhodné na každodenné nosenie.
77,85 € 91,58 €
Dámske tenisky určené na fitnesové aktivity.
40,99 € 81,98 €
Dámska fitnesová obuv Adidas ideálna na kondičný fitness tréning
44,11 € 51,89 €
Tenisky Adidas vhodné na každodenné nosenie.
130,01 € 152,96 €
Tenisky Adidas vhodné na fitnes a na cvičenie do telocvične. Tenisky sú odvetrávané, tlmenie chráni pred dopadmi , podrážka je pružná.
111,58 € 131,28 €
Bežecké tenisky Adidas s úpletovým zvrškom a príjemným pohodlným tlmením Cloudfoam. využijete ich nielen na beh, ale i iné športové aktivity a pohodlné každodenné nosenie.
59,72 € 70,26 €
Tenisky s neutrálnym došľapom vhdné pre začínajúce aj pokročilé bežkyne.
98,79 € 116,23 €
Pohodlné tenisky s kvalitným odpružením ultra-plush Cloudfoam a mäkkou stielkou OrthoLite® pre extra komfort.
72,81 € 85,66 €
Pohodlné tenisky s kvalitným odpružením ultra-plush Cloudfoam a mäkkou stielkou OrthoLite® pre extra komfort.
72,81 € 85,66 €
Dámske bežecké tenisky Adidas s jemným tlmením s neutrálnym došľapom.
38,79 € 48,49 €
Dámske bežecké tenisky Adidas s jemným tlmením s neutrálnym došľapom.
39,07 € 45,97 €
Dámske bežecké tenisky Adidas s neutrálnym došľapom vhodné aj na dlhé behy ako maratón. Disponujú odpružením Bounce s extra odpichom a flexibilitou.
65,06 € 76,54 €
Štýlové tenisky Adidas zlatej farby z kolekcie Originals s koženým zvrškom vhodné na pohodlné bežné nosenie.
98,79 € 116,23 €

 
 

Dámska športová obuv a imidž

 

To, že ženy milujú topánky nikto nemôže popierať. Svedčí o tom aj dôkladná pozornosť, ktorú venujú ich zladeniu s oblečením. Nie je to inak ani v prípade športovej dámskej obuvi. Dámska obuv veľa prezrádza o osobnosti toho, kto ju nosí. Kvalitná dámska obuv, napríklad štýlové značkové tenisky urobia vždy ten správny dojem. Ženy milujú pohodlie, avšak pre pekný a trendy vzhľad sú ochotné obetovať čokoľvek, preto sa renomovaní výrobcovia dámskej športovej obuvi neustále snažia zladiť funkčnosť a pohodlie s estetickými hľadiskami. Následkom toho sa niekedy stáva, že športová obuv preberie niektoré prvky z elegantných topánok, či čižiem. Avšak tento efekt je vzájomný a teda často športová obuv inšpiruje návrhárov módnej dámskej obuvi, vďaka čomu vidíme prvky športovej obuvi na lodičkách, či elegantných kožených čižmách. Športová obuv sa od osemdesiatych rokov stala dynamicky rastúcim módnym trendom, vďaka ktorému športové značky začali vyvíjať špeciálne rady tenisiek a botasiek, ktorých prvoradým účelom bolo vytvorenie imidžu a módnych trendov. Vďaka tomu vznikli športové rady dámskej obuvi na bežné nosenie, takzvané mestské botasky. Pravdaže módne trendy a rozmanité, často futuristické dizajnové riešenia neobišli ani obuv špecializovanú na rôzne druhy športov. Práve naopak. Ruka v ruke s dynamickým rozvojom rôznych technológií, ktoré napomáhajú k zvýšeniu športového výkonu neustále napredujú aj modernejšie a modernejšie dizajnové riešenia.

 

Dámska športová obuv a funkčnosť

 

Popri estetických a reprezentačných účeloch má športová obuv v prvom rade praktické určenie, čo dámy v porovnaní s topánkami na vysokom opätku veľmi radi ocenia. Dámsku obuv  v našom e-shope nájdete rozdelenú do kategórií podľa použitia, pre ktoré sú určené. Pre každú športovú, či voľnočasovú činnosť je kľúčová voľba správnej obuvi. Z hľadiska použitia rozdeľujeme dámsku obuv na voľnočasovú a obuv špecializovanú pre určité športy.

Pri voľnočasovej obuvi (botasky, šľapky, sandále, čižmy) je kladený dôraz hlavne na pohodlie a estetické, trendové hľadiská. Voľnočasová obuv je určená v prvom rade na bežné používanie. Nie je určená na extrémne namáhanie. Štýlová dámska obuv, ktorá skvelo doplní Váš outfit, je súčasťou napríklad špeciálnej kolekcie Adidas Originals.

Na extrémne namáhanie je určená špecializovaná dámska obuv v závislosti od oblasti použitia. Ženy obzvlášť obľubujú rôzne druhy kondičných cvičení a posilňovacích cvičení vo fitnescentre, ako je Zumba, Cardio, Body work, Piloxing, Cross Fit,  rôzne druhy Aerobicu atď., k čomu je určená dámska fitnesová obuv.

Ďalším obľúbeným praktickým a jednoduchým riešením vedúcim k chudnutiu je beh, jogging, walking. Bežecký tréning si viete naplánovať kedykoľvek a kdekoľvek Vám to vyhovuje a do hodiny ho máte za sebou. Zefektívnite ho kvalitnou bežeckou obuvou, ktorá je špeciálne vyvinutá pre rôzne druhy chodidiel a rôzne tempá behu, či chôdze. Bežecká obuv šetrí Vaše kĺby vďaka špeciálnemu odpruženiu a iným špeciálnym funkciám. 

K redukcii váhy je príjemnou alternatívou turistika, či treking, ktorý Vám uľahčí špeciálne navrhnutá outdoorová obuv. Je prispôsobená potrebám pohybu v náročnejšom teréne za každého počasia, vďaka čomu bude Váš pohyb v prírode pohodlnejší a bezpečnejší. 

Milovníčky loptových hier ako basketbal, hádzaná, volejbal, sálový futbal ocenia špeciálnu halovú obuv, ktorá je potrebná pri hre na halovom povrchu. Je vybavená protišmykovou a nefarbiacou podrážkou, spevnením strednej časti chodidla a odpružením. 

Pre tenis potrebujete tenisovú obuv, ktorá  spevňuje chodidlo, dodáva mu stabilitu pri prudkých pohyboch do všetkých smerov a šetrí kĺby vďaka odpruženiu.

Futbalová obuv je určená na ihriská s trávnatým alebo umelým turfovým povrchom, pričom pri kopačkách je najdôležitejšia správna voľba veľkosti, či usporiadania štupľov.

Kvôli extrémnej záťaži, pohodliu a zdravotným hľadiskám boli výrobcami vyvinuté špeciálne technológie, ktoré Váš tréning, trávenie voľného času, či bežné nosenie spríjemnia.