DÁMSKA OBUV - SPORTLOOK.sk - strana 3

 
 
 
 
Filter
Filter
Cenová hladina
Veľkosť
×
Zrušiť filter
 
 
Dámska obuv

Dámska športová obuv svetových značiek, v ponuke viac ako 1000 dámskych tenisiek, botasiek, či čižiem. Pre každú športovú, či voľnočasovú činnosť je kľúčová voľba správnej obuvy. Obuv veľa prezrádza o Vašej osobnosti. Kvalitná obuv, značkové tenisky urobia vždy ten správny dojem. Avšak popri estetických a reprezentačných účeloch športová obuv má v prvom rade praktické určenie. Z hľadiska použitia v našom eshope nájdete okrem voľnočasovej obuvy (botasky, šľapky, sandále, čižmy) aj obuv špecializovanú pre určté športy. Napr. futbalová obuv, basketbalová obuv, hádzanárska obuv, ale aj bežecká obuv, tenisová, fitnesová obuv, či outdoorová obuv, ktoré sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Kvôli extrémnej záťaži, pohodliu a zdravotným hľadiskám boli výrobcami vyvinuté špeciálne technológie, ktoré Váš tréning, trávenie voľného času, či bežné nosenie spríjemnia.

 
 


DÁMSKA OBUV

Výrobca: 
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Plátené unisex tenisky Converse bielej farby. Využijete ich na nosenie vo voľnom čase.
50,90 € 59,89 €
Štýlové unisex členkové tenisky s pláteným zvrškom vhodné na bežné nosenie vo voľnom čase
55,98 € 65,86 €
Unisex tenisky Converse bielej farby vhodné pre mužov aj ženy, využijete ich na bežné nosenie vo voľnom čase
47,91 € 59,89 €
Unisex obuv Converse čiernej farby ideálna na bežné nosenie
54,52 € 68,16 €
Štýlové unisex členkové tenisky Converse červenej farby z pláteného materiálu ideálne na každodenné nosenie. Vďaka odpruženiu sa v nich budete cítiť pohodlne.
55,98 € 65,86 €
Unisex tenisky Converse modrej farby vhodné pre mužov aj ženy, využijete ich na bežné nosenie vo voľnom čase
58,25 € 68,53 €
Štýlové unisex plátené tenisky Converse s nízkym strihom v bordovej farbe vhodné na vychádzky vo voľnom čase.
50,90 € 59,89 €
Štýlové unisex plátené tenisky Converse s nízkym strihom v červenej farbe vhodné na vychádzky vo voľnom čase
50,90 € 59,89 €
Unisex štýlové tenisky Converse čiernej farby s pláteným zvrškom a gumenou špičkou a odpružením pre pohodlnú chôdzu.
49,08 € 61,36 €
Štýlové tenisky Converse členkového strihu s textilným zvrškom vhodné na bežné nosenie v mestskom prostredí
66,14 € 77,81 €
Plátené unisex tenisky Converse čiernej farby, ktoré sa jednoducho obúvajú nazutím. Nepotrebujete šnúrky. Využijete ich na nosenie vo voľnom čase.
50,90 € 59,89 €
Plátené unisex tenisky Converse bielej farby, ktoré sa jednoducho obúvajú nazutím. Nepotrebujete šnúrky. Využijete ich na nosenie vo voľnom čase.
50,90 € 59,89 €
Tenisky Converse sivej farby s odpruženou medzipodrážkou a stielkou pre pohodlné vychádzky a každodenné nosenie.
58,52 € 68,85 €
Tenisky Converse vhodné pre mužov aj ženy, využijete ich na bežné nosenie vo voľnom čase
50,90 € 59,89 €
Plátené tenisky Converse členkového strihu bielej farby ideálne na vychádzky vo voľnom čase
55,98 € 65,86 €
Štýlové unisex plátené tenisky Converse modrej farby vhodné na skateboarding a bežné nosenie.
40,74 € 47,93 €
Štýlové unisex kožené tenisky Converse modro bielej farby vhodné na skateboarding a bežné nosenie.
48,36 € 56,90 €
Členkové unisex tenisky Converse čiernej farby s koženým zvrškom ideálne na bežné nosenie
71,22 € 83,79 €
Štýlové unisex plátené tenisky Converse bledo hnedej farby vhodné na bežné nosenie.
40,74 € 47,93 €
Unisex tenisky Converse bielo modrej farby s koženým zvrškom vhodné na pohodlné nosenie vo voľnom čase a doplnenie outfitu.
71,22 € 83,79 €
Módne tenisky Converse červeno čiernej farby s bielym znakom vhodné na bežné nosenie.
50,90 € 59,89 €
Unisex tenisky s textilným zvrškom a doplnkami z brúsenej kože, ktoré využijete na každodenné nosenie v mestkom prostredí
40,46 € 67,44 €
Plátené unisex tenisky Converse zelenej farby so žltými detailmi. Využijete ich na nosenie vo voľnom čase.
50,90 € 59,89 €
9,25 € 10,88 €
Sandále čiernej farby. Zvršok je pohodlný rýchloschnúci, mäkký, ohybný. Ochránia chodidlo pred prípadným poranením. Sú ideálne do mora, k vode, na vodné športy.
23,67 € 27,85 €
Pohodlné odpružené šľapky Adidas bordovej farby z kolekcie Originals. Šľapky doprajú chodidlu prepychový pocit vďaka jemnej tvarovanej extra mäkkej penovej stielke Cloudfoam . Využijete ich na relax po tréningu, do sprchy, k vode, na pláž a nosenie vo voľnom čase.
34,14 € 40,16 €
Pohodlné šľapky Adidas bielej farby s čiernymi pruhmi, ktoré sú vybavené pohodlnou mäkkou stielkou Cloudfoam. Sú ideálne do sprchy, k vode, na každodenné nosenie vo voľnom čase.
16,70 € 19,65 €
Masážne šľapky Adidas modro bielej farby, ktorých výhodou je nastaviteľný popruh na suchý zips. Sú ideálne na relax po tréningu, do sprchy, k vode.. Majú super mäkkú medzipodrážku s masážnymi výčnelkami a pevnú podporu v oblasti prstov. Sú odpružené extra mäkkou penou Supercloud pre pohodlný došľap, masážne body sú vyrobené z EVA materiálu.
29,06 € 34,19 €
Štýlové tenisky so zvrškom z brúsenej kože bordovej farby.
78,54 € 92,40 €
Štýlové tenisky s tkaným elastickým zvrškom s konštrukciou podobnou ponožke.
104,75 € 123,24 €
Kožená obuv Adidas z kolekcie Originals v bielej farbe vhodná na pohodlné vychádzky vo voľnom čase.
76,00 € 89,41 €
Štýlové tenisky s pleteným elastickým zvrškom Primeknit sivej farby, ktorý sa prispôsobí nohe ako ponožka. .
112,57 € 132,44 €
Štýlové tenisky s pleteným elastickým zvrškom Primeknit bielej farby, ktorý sa prispôsobí nohe ako ponožka. .
104,75 € 123,24 €
Štýlové tenisky Adidas z kolekcie Originals s koženým zvrškom olivovej farby. Sú vhodné na bežné nosenie.
112,57 € 132,44 €
Štýlové tenisky Adidas bielej farby s elastickým zvrškom vhodné na nežné nosenie.
73,46 € 86,42 €
Štýlové tenisky Adidas čiernej farby s elastickým zvrškom vhodné na nežné nosenie.
73,46 € 86,42 €

 
 

Dámska športová obuv a imidž

 

To, že ženy milujú topánky nikto nemôže popierať. Svedčí o tom aj dôkladná pozornosť, ktorú venujú ich zladeniu s oblečením. Nie je to inak ani v prípade športovej dámskej obuvi. Dámska obuv veľa prezrádza o osobnosti toho, kto ju nosí. Kvalitná dámska obuv, napríklad štýlové značkové tenisky urobia vždy ten správny dojem. Ženy milujú pohodlie, avšak pre pekný a trendy vzhľad sú ochotné obetovať čokoľvek, preto sa renomovaní výrobcovia dámskej športovej obuvi neustále snažia zladiť funkčnosť a pohodlie s estetickými hľadiskami. Následkom toho sa niekedy stáva, že športová obuv preberie niektoré prvky z elegantných topánok, či čižiem. Avšak tento efekt je vzájomný a teda často športová obuv inšpiruje návrhárov módnej dámskej obuvi, vďaka čomu vidíme prvky športovej obuvi na lodičkách, či elegantných kožených čižmách. Športová obuv sa od osemdesiatych rokov stala dynamicky rastúcim módnym trendom, vďaka ktorému športové značky začali vyvíjať špeciálne rady tenisiek a botasiek, ktorých prvoradým účelom bolo vytvorenie imidžu a módnych trendov. Vďaka tomu vznikli športové rady dámskej obuvi na bežné nosenie, takzvané mestské botasky. Pravdaže módne trendy a rozmanité, často futuristické dizajnové riešenia neobišli ani obuv špecializovanú na rôzne druhy športov. Práve naopak. Ruka v ruke s dynamickým rozvojom rôznych technológií, ktoré napomáhajú k zvýšeniu športového výkonu neustále napredujú aj modernejšie a modernejšie dizajnové riešenia.

 

Dámska športová obuv a funkčnosť

 

Popri estetických a reprezentačných účeloch má športová obuv v prvom rade praktické určenie, čo dámy v porovnaní s topánkami na vysokom opätku veľmi radi ocenia. Dámsku obuv  v našom e-shope nájdete rozdelenú do kategórií podľa použitia, pre ktoré sú určené. Pre každú športovú, či voľnočasovú činnosť je kľúčová voľba správnej obuvi. Z hľadiska použitia rozdeľujeme dámsku obuv na voľnočasovú a obuv špecializovanú pre určité športy.

Pri voľnočasovej obuvi (botasky, šľapky, sandále, čižmy) je kladený dôraz hlavne na pohodlie a estetické, trendové hľadiská. Voľnočasová obuv je určená v prvom rade na bežné používanie. Nie je určená na extrémne namáhanie. Štýlová dámska obuv, ktorá skvelo doplní Váš outfit, je súčasťou napríklad špeciálnej kolekcie Adidas Originals.

Na extrémne namáhanie je určená špecializovaná dámska obuv v závislosti od oblasti použitia. Ženy obzvlášť obľubujú rôzne druhy kondičných cvičení a posilňovacích cvičení vo fitnescentre, ako je Zumba, Cardio, Body work, Piloxing, Cross Fit,  rôzne druhy Aerobicu atď., k čomu je určená dámska fitnesová obuv.

Ďalším obľúbeným praktickým a jednoduchým riešením vedúcim k chudnutiu je beh, jogging, walking. Bežecký tréning si viete naplánovať kedykoľvek a kdekoľvek Vám to vyhovuje a do hodiny ho máte za sebou. Zefektívnite ho kvalitnou bežeckou obuvou, ktorá je špeciálne vyvinutá pre rôzne druhy chodidiel a rôzne tempá behu, či chôdze. Bežecká obuv šetrí Vaše kĺby vďaka špeciálnemu odpruženiu a iným špeciálnym funkciám. 

K redukcii váhy je príjemnou alternatívou turistika, či treking, ktorý Vám uľahčí špeciálne navrhnutá outdoorová obuv. Je prispôsobená potrebám pohybu v náročnejšom teréne za každého počasia, vďaka čomu bude Váš pohyb v prírode pohodlnejší a bezpečnejší. 

Milovníčky loptových hier ako basketbal, hádzaná, volejbal, sálový futbal ocenia špeciálnu halovú obuv, ktorá je potrebná pri hre na halovom povrchu. Je vybavená protišmykovou a nefarbiacou podrážkou, spevnením strednej časti chodidla a odpružením. 

Pre tenis potrebujete tenisovú obuv, ktorá  spevňuje chodidlo, dodáva mu stabilitu pri prudkých pohyboch do všetkých smerov a šetrí kĺby vďaka odpruženiu.

Futbalová obuv je určená na ihriská s trávnatým alebo umelým turfovým povrchom, pričom pri kopačkách je najdôležitejšia správna voľba veľkosti, či usporiadania štupľov.

Kvôli extrémnej záťaži, pohodliu a zdravotným hľadiskám boli výrobcami vyvinuté špeciálne technológie, ktoré Váš tréning, trávenie voľného času, či bežné nosenie spríjemnia.